Пріоритетні завдання методичної роботи з педагогічними кадрами:

  • Неперервне вдосконалення рівня педагогічної майстерності вчителів, їх компетентності в галузі навчального предмета та методиці його викладання.
  • Оперативне інформування педагогів про досягнення педагогічної науки, кращий педагогічний досвід.
  • Розробка методичних матеріалів.

  • Розробка та впровадження інноваційних технологій в навчально – виховний процес.

  • Удосконалення системи роботи структурних підрозділів методичного комплексу.

  • Стимулювати ініціативу та активізувати творчість педагогічного колективу.

     

     

     

     

     

    Крупівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

    Дубровицької міської ради

     

    НАКАЗ

     

    03.09.2021 року село Крупове №64

     

    Про організацію

    методичної роботи

    з педагогічними кадрами

    у 2021-2022 навчальному році

     

     

    Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі (схвалено Указом Президента України від 25 травня 2020 року № 195/2020), Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, Концепції Нової української школи (ухвалено рішенням колегії МОН України від 27.10.2016 року), наказу відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради від 01.09.2021 року №211 «Про внесення змін до наказу «Про зміст, структуру та форми методичної роботи з педагогічнимикадрами закладів освіти у 2021 році» від 01.02.2021 № 27»,

    враховуючи професійні потреби та інтереси вчителів закладу та з метою поступового активізації інноваційної освітньої діяльності, розвитку педагогічної творчості та професійної майстерності, а також забезпечення організаційно-методичного супроводу діяльності шкільних методичних об'єднань з питань удосконалення змісту роботи на компетентнісній основі, створення ефективної системи методичної роботи, спрямованої на розвиток педагогічної майстерності, творчої ініціативи працівників, удосконалення форм і методів підвищення їх кваліфікації в міжатестаційний період

     

    НАКАЗУЮ:

     

  • Вважати завершеною роботу педагогічного колективу над науково-методичною проблемою «Реалізація сучасних педагогічних технологій освіти на засадах компетентнісного підходу в контексті положень «Нової української школи».

  • Зміст науково-методичної роботи з педагогічними кадрами у 2021-2022 навчальному році підпорядкувати реалізації І етапу науково-методичної проблемної теми освітян Дубровицької міської громади «Компетентнісний підхід до організації освітнього процесу як умова розвитку творчих здібностей учнів та зростання фахової майстерності вчителя в контексті розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти».

  • Затвердити таку структуру методичної роботи на 2021-2022 навчальний рік:

  • Директор Віта Пришко

     

    - методичне об'єднання вчителів початкових класів;

    - методичне об'єднання вчителів-предметників;

    - методичне об'єднання класних керівників.

    3. Керівниками методичних об'єднань призначити:

    - Гімель Ніну Сергіївну (методичне об'єднання вчителів початкових класів);

    - Сайчишину Аллу Леонідівну (методичне об'єднання вчителів-предметників);

    - Придюк Наталію Григорівну (методичне об'єднання класних керівників).

    4. Заступнику директора школи з навчально-виховної роботи Кот Г.І., керівникам методичних об'єднань Придюк Н.Г., Гімель Н.С.,

    Сайчишиній А.Л. упродовж 2021-2022 навчального року у процесі організації методичної роботи пріоритетними вважати такі питання:

    - вивчення та аналіз основних освітніх нормативних документів, програм, інструктивних матеріалів, методичних рекомендацій щодо змісту, форм та методів організації освітнього процесу;

    - ознайомлення, вивчення та використання на практиці сучасних досягнень психолого-педагогічної науки, перспективного педагогічного досвіду;

    - розвиток ініціативи й творчості, новаторських пошуків педагогів;

    - сприяння самоосвітній фаховій діяльності педагога з метою безперервного підвищення власної кваліфікації та педагогічної майстерності;

    - підготовка та проведення заходів, спрямованих на вдосконалення освітнього процесу, надання практичної методичної допомоги педагогам в оволодінні сучасними методами навчання та виховання;

    - організація якісного забезпечення освітнього процесу;

    - проведення шкільних конкурсів та виставок творчих робіт учнів, участь у ІІ та ІІІ етапах заходів, спрямованих на самореалізацію обдарованих учнів;

    - забезпечення роботи факультативних, індивідуальних занять з метою розвитку творчих можливостей учнів;

    - підготовка учнів до участі у ІІ, ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін.

    5. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Кот Г.І. навчального року:

    5.1.Забезпечити системний підхід до організації методичної роботи в освітньому закладі, координувати діяльність шкільних методичних об’єднань, диференціювати методичну роботу з педагогами, спрямовувати її на надання дієвої практичної допомоги вчителю.

    5.2.Забезпечити протягом року активну участь педагогів закладу в методичних заходах, що проводитимуться у громаді.

    5.3.Використовувати протягом року конкурси фахової майстерності та інші форми методичної роботи для підвищення результативності праці педагогів, розвитку їхньої творчої активності.

    5.4.Провести до 20.09.2021 нараду керівників методичних об’єднань з питання корекції та планування роботи на навчальний рік.

    5.5.Використовувати сайт освітнього закладу з метою інформування громадськості за різними напрямами діяльності відповідно до ст. 30 Закону України «Про освіту».

    5.6.Оновлювати систему методичної роботи відповідно до потреб сучасної освіти, надавати адресну дієву допомогу педагогам з метою підвищення мотивації та професійного зростання, участі у фахових конкурсах та сертифікації педагогічних працівників.

    5.7.Створювати належні умови для безперервного фахового вдосконалення та підвищення професійної компетентності педагогічних працівників усіх категорій, упровадження в практичну діяльність елементів дистанційного, змішаного, перевернутого навчання.

    5.8. Проводити моніторинг та просвітницьку роботу серед педагогічного колективу щодо дотримання «Положення про академічну доброчесність».

    6.Керівникам методичних об’єднань:

    6.1.Скласти до 28.09.2020 р. плани роботи методичних об’єднань, графіки проведення показових уроків учителями.

    6.2.Активізувати роботу всіх членів методичних об’єднань з метою покращення підготовки учнів до участі в різних конкурсах, турнірах, олімпіадах, змаганнях.

    7.Учителям-предметникам упродовж 2021-2022 навчального року:

    7.1.Втілювати в освітню діяльність методи, що сприяють формуванню життєвоважливих компетентностей, творчому розвитку вчителя та учня в інформаційному освітньому середовищі.

    7.2.Удосконалювати та поширювати впровадження інноваційних педагогічних технологій, інтерактивних методів, використовувати дієві застосунки для реалізації технології змішаного навчання в освітній процес.

    7.3.Продовжувати самоосвітню роботу з метою удосконалення навичок використання онлайн-ресурсів в освітньому процесі.

    7.4.Продовжити роботу щодо якісної підготовки учнів до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах, турнірах, змаганнях, інтернет-олімпіадах.

    7.5.Урізноманітнити позакласну роботу з предметів з метою підвищення інтересу учнів до їх вивчення.

    7.6.Планувати заходи, надавати пропозиції щодо покращення матеріально-технічної, науково-методичної бази кабінетів.

    7.7.Висвітлювати систематично на сторінках фахових видань, інтернет- платформах та власних сайтах і блогах свій педагогічний досвід.

    7.8.Брати участь у конкурсах фахової майстерності.

    8.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з НМР Кот Г.І.